Фотозона на дитяче свято

Емоції з дитинства – найяскравіші, вони лишаються на все життя та створюють вогник у очах. Якщо ми покажемо дітям радість та любов до життя – воно в них таким і буде. Найбільше свято в цей період – День народження, його малюки чекають з великим нетерпінням. Дитячі світлини – на все життя. Вони повертають нас в минуле, де поруч з батьками спокій та любов.

Ми знаємо, як зробити, щоб свято ваших малюків було яскравим. У нас є великий вибір фотозон у оренду. Також можемо виготовити ексклюзивну фотозону для Вас: робимо ескіз та втілюємо його. Ми можемо зробити як фотозону з кульками, так і з квітами. Можемо зробити декор та сервірування святкового столу. Розкажіть нам свої побажання і ми допоможемо, щоб це не було: мінімалізм, чи величезне мультяжне свято.

Наші роботи

Наші контакти

099 636 05 06

Давайте обговоримо ваш дизайн

Кульки прекрасно підходять для оформлення фотозон на день народження, весілля, христини або будь-яке інше свято. Та ми вважаємо, що для святкування дитячих днів народжень – це ідеальний варіант, адже ними можна ще довго гратись після свята.

Ви можете не турбуватися про якість, всі наші кульки сертифіковані і купуються у перевірених постачальників, а наші декорації безпечні, надійно закріплені та без токсичних запахів. Все для краси та безпеки діток!

Ви отримуєте класну фотозону, незабутні враження, шикарні фотознімки!

Пам’ятайте про те, що ми можемо виготовити будь-яку тематичну фотозону за вашим запитом!

Вибирайте і замовляйте.

Догори