Коли у світ приходить нове життя

Ви стали батьками? Вітаємо! Це найкраще, що може трапитись у житті. Якщо будете проводити таїнство хрещення, знайте: ми зробимо вам декор з найменшими витратами часу для вас. Запропонуємо різні варіанти фотозон, прорахуємо вартість декору, за бажанням, зробимо макет, самі усе привеземо, зробимо монтаж та демонтаж. Адже у Вас зараз є важливіші справи – піклуватись, любити, милуватись та вдихати найрідніший запах. А ми зробимо фотозону, флористику, сервірування столу такими, щоб Ви насолоджувались кожною миттю та отримали прекрасні світлини з найщасливішого періоду життя

Наші роботи

Наші контакти

099 636 05 06

Давайте обговоримо ваш дизайн

Розкішне оформлення залу для хрестин безумовно добавить спогадів та позитивних емоцій у цей день. Стильний декор святкового приміщення запам’ятається на довго, що вже говорити про чудові фото, що збережуться на все життя. Оформлення хрестин для дівчинки чи хлопчика підбираються відповідно до місця проведення святкування та вподобань батьків.

Ми пропонуємо гарне та якісне оформлення залу у Луцьку та області.

Ми розуміємо, наскільки цей день важливий для вас та вашої сім’ї, тому докладаємо усіх зусиль, щоб це свято пройшло незабутньо.

Робота професійних дизайнерів – перетворити будь-яке приміщення у чудовий святковий бенкетний зал.

Пишіть нам вже зараз і ми в найкоротші терміни створимо казку для хрестин вашого малюка.

Догори