Весільна флористика

Ну, привіт, моя Наречена. Якщо Ти дійшла до цього місця, значить шукаєш декор на Ваш День. А зараз забуть про усі турботи та згадай Вашу першу зустріч, Ваш перший поцілунок, Вашу пісню. Відчула ці емоції? Саме це є Ваша історія. Зараз ти готуєшся до весілля, шукаєш декор. Ми можемо у декорі розказати історію Вашого кохання. Можемо зробити усе мінімалістичне, з малесенькими деталями, а можемо зробити яскраве та масштабне. Якими воно буде, залежить від Вас.

І пам’ятай, що найголовніше зараз – Ви. Ви – це вогник, який має стати багаттям та освітити Ваше свято та усе навколо. А ми зробимо декор, флористику та фотозону такими, які сяятимуть від Вас.

Наші роботи

Наші контакти

099 636 05 06

Давайте обговоримо ваш дизайн

Дуже часто запрошені на весілля змушені нудьгувати в банкетному залі, чекаючи появи молодят. Іноді прогулянка молодих з фотографом може затягнутися, і гості встигають втомитися. Наявність фотозони дозволяє не тільки весело провести час в очікуванні урочистості, а й отримати на пам’ять неповторні фотографії.

Як правило, вся увага звернена до нареченого і нареченої. Гості задовольняються стандартними знімками в обнімку з нареченими. Ми змінюємо це традиційне уявлення про весільні фотографії. Кожен запрошений зможе стати героєм дня.

Створюємо яскраві оригінальні фотозони, щоб кожен, побачивши фото, зрозумів, що це було саме Ваше весілля, таке оригінальне та ексклюзивне.

Догори